Sıkça Sorulan Sorular

Sellerfulfilment'ın size nasıl yardımcı olabileceğinden emin değil misiniz? İşte değerli müşterilerimizden duyduğumuz en sık sorulan bazı soruların cevapları.

SellerFulfilment bana neler sağlıyor?

SellerFulfilment olarak, hizmetlerimizin müşterilerimiz için onlarca avantajı bulunmaktadır. Hizmetlerimizi kısaca sıralarsak; kalite güvence kontrolleri, FNSKU etiketleme, paketleme ve takım oluşturma, çoklu torbalama, kutulama, shrinkleme ve daha fazlası. Ürünler uzman ekibimiz tarafından paketlenir ve Amazon depolarına sevk edilir.

SellerFulfilment hangi pazaryerlerini kapsıyor?

SellerFulfilment şu anda kaynak mağaza olarak Amazon.com (Amerika), Amazon.ca (Kanada) ve satış mağazaları olarak Amazon.com (Amerika), Amazon.ca (Kanada) konumlarında hizmet vermektedir.

Bir ara depo kullanmanın bana ne tür yararları olacak?

Sizin için oluşturulan özel depo adresi aracılığıyla ürününüz çoğu zaman çok daha uygun fiyata ara depoya iletilir. Tüm ürünleriniz veya gönderimi olmayan(undeliverable) ürünleriniz için ara depo seçeneğini kullanabilirsiniz. Depoya ulaşan ürününüz özenle kontrol edilir ve sizin etiketleriniz ile tekrardan paketlenir. Sizin adınıza pakete mesajınız veya veya dilerseniz promosyon ürünleriniz eklenir ve sizin adınıza alıcıya gönderilir. Ara depo sistemi entegrasyonu ile ürünlerini gönderdiğiniz ara depo ile iletişim kurabilir, ticket oluşturarak hızlı bir şekilde ürünlerinizin son durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

SellerFulfilment ile fatura oluşturabilir miyim?

Gerektiğinde mağazanıza özel bilgileri girerek kolayca otomatik fatura da oluşturabilirsiniz.

İstediğiniz Cevabı bulamadınız mı? Bize Ulaşın